Trening przyszłości


Często zadawane pytania

 

 

Jak szybko zauważę efekty ćwiczeń?

 Efekty widoczne są już po kilku sesjach EMS. Badania przeprowadzone przez niemieckich naukowców dowiodły, że już po 4 treningach siła maksymalna ćwiczących wzrosła o 17%, poziom wytrzymałości po 12 sesjach wzrósł o 108%, a po 4 tygodniach regularnych treningów zanotowano 30% wzrostu mocy.

 

Czy każdy może trenować wykorzystując urządzenie mihabodytec?

 Do treningu może przystąpić każdy, bez wyraźnych przeciwwskazań medycznych (np. ciąża  rozrusznik serca, epilepsja, ciężki choroby neurologiczne ), które są również powodem do ograniczenia innych aktywności fizycznych.

 

 

 

Czy trening obciąża stawy?

 Precyzyjne umiejscowienie elektrod stymuluje jednocześnie osiem głównych grup partii mięśniowych, a impulsy elektryczne działając na mięśnie bezpośrednio, nie obciążają przy tym stawów, jak to często ma miejsce w przypadku tradycyjnych treningów.

 

Czy urządzenie pomaga zredukować cellulit?

 Zdecydowanie! Impulsy elektryczne wytwarzane podczas sesji EMS docierają również do głębszych partii mięśni, co powoduje zwiększenie ukrwienia tkanki mięśniowej i łącznej, zapewniając jędrną i gładką skórę.

 

 

 

Czy urządzenie przystosowane jest dla osób otyłych?

 Tak, kombinezony EMS występują w kilku rozmiarach, trener podczas sesji przygotowuje kombinezon odpowiadający sylwetce Klienta, tak aby mógł on swobodnie i komfortowo wykonywać wszystkie ćwiczenia.

 

 

 

 

CENNIK

Każdy trening odbywa się w towarzystwie trenera personalnego, który zadba o ustawienie sylwetki Twojego ciała i dopilnuje żeby każde ćwiczenie wykorzystało 100% Twoich możliwości.

 

Cena zakupu stroju: 150 zł

W treningu EMS wykorzystywany jest specjalistyczny kombinezon, wykonany i zaprojektowany tak aby idealnie dopasowywał się do kształtu Twojego ciała. Wewnątrz kombinezonu umieszczonych jest 16 diod, które stymulują równocześnie osiem partii mięśni.