REFERENCJE 1


fabryka-dobrej-formy-dyplom fabryka-dobrej-formy-dyplom1

 

Bardzo cieszymy się, że nasze starania zostały docenione i uhonorowane tytułem najlepszego klubu fitness na Pomorzu – powiedziała nam Diana Bełz, właścicielka Fabryki Dobrej Formy w Sopocie. Mam nadzieję, że przed nami więcej takich sukcesów. Udało nam się zdobyć świetne nagrody – między innymi szkolenia w międzynarodowej organizacji, które na pewno przełożą się na jeszcze lepszą jakość oferowanych przez nas usług.

http://www.dziennikbaltycki.pl/aktualnosci/a/fit-festival-2016-mistrzowie-fitness-nagrodzeni-wideo-zdjecia,9447082/


tomasz

 

 

 

 

 

 

,,Fabryka dobrej formy to miejsce w którym znajdziesz profesjonalną pomoc w dojściu do oczekiwanych wyników. Doświadczenia wyniesione z kariery sportowej pozwalają kadrze FDF realizować nawet najtrudniejsze wyzwania”

polecam Tomasz Majewski 


   „Swoją przygodę z odchudzaniem rozpoczęłam dawno temu, odchudzam się chyba od zawsze… Przeszłam przez wszystkieref1 możliwe diety, stosowałam całe mnóstwo różnych wspomagających „specyfików”, do tego  grupowe zajęcia fitness. Jakie były efekty ? ciągle głodna, zdegustowana, zmęczona, z dodatkowymi kilogramami na wadze, a jedyne czego ubywało to pieniędzy w portfelu. Profesjonalne podejście i zaangażowanie Diany i Kamil  pozwoliło mi podjąć walkę z samą sobą raz jeszcze. Jestem wdzięczna za czas ,który mi poświecili, ciągłą motywacje, indywidualne podejście i stratę 35 kg w tak krótkim dla mnie czasie. Nie pamiętam dzisiaj co to jest ból kręgosłupa. Mój cukier i cholesterol są książkowe, a bóle stawów poszły w niepamięć. Teraz patrząc w lustro znowu czuję się zdrową, silną i pewną siebie kobietą. Z czystym sumieniem polecam Fabrykę Dobrej Formy, jest to inwestycja, która szybko się zwróci,

pamiętajmy ZDROWIE MAMY TYLKO JEDNO!!!!!.” – Sylwia Majewska

EFEKTY gwiazdki ocena
OFERTAgwiazdki ocena 4
JAKOŚĆ USŁUGgwiazdki ocena
PRZYSTĘPNOŚĆ CENgwiazdki ocena
OCENA OGÓLNAgwiazdki ocena


ref2

„Polecam, świetny trener, efekty siłowe i wytrzymałościowe szybko widoczne oraz dobrze dobrane ćwiczenia. Naprawdę warto” – Jasiu

EFEKTYgwiazdki ocena
OFERTAgwiazdki ocena 4
JAKOŚĆ USŁUGgwiazdki ocena
PRZYSTĘPNOŚĆ CENgwiazdki ocena
OCENA OGÓLNAgwiazdki ocena


ref3ola      Na zajęcia do Trenera Kamila trafiłam 1,5 roku temu. To było moje pierwsze spotkanie z trenerem osobistym, w związku z czym miałem liczne obawy czy podołam, czy rzeczywiście można liczyć na jakieś efekty, czy trener nie będzie mnie traktował jak kolejnego punktu w swoim grafiku. Od razu jednak zostałam pozytywnie zaskoczona. Kamil jest fachowcem w swojej dziedzinie. Umiejętnie dobiera ćwiczenia i dopasowuje je do potrzeb klienta, co sprawia, że trening rzeczywiście ma charakter indywidualny, ukierunkowany na osiągnięcie celu, który sobie stawiamy. Nikogo nie traktuje sztampowo. Potrafi niezwykle skutecznie mobilizować do wysiłku, zachowując przy tym lekką i niezwykle sympatyczną atmosferę. Człowiek z niecierpliwością wyczekuje następnego treningu, aby po nim wyjść wykończonym,ale jednocześnie spełnionym i dumnym z siebie.
Rekomenduję go każdemu kto zastanawia się nad skorzystaniem
z usług trenera osobistego.
Ola ( 37 lat)

EFEKTYgwiazdki ocena
OFERTA gwiazdki ocena
JAKOŚĆ USŁUGgwiazdki ocena
PRZYSTĘPNOŚĆ CENgwiazdki ocena 4
OCENA OGÓLNAgwiazdki ocena


ref4sylwia      Z czystym sumieniem mogę polecić trenerów personalnych, Dianę i Kamila, z Fabryki Dobrej Formy. Zajęcia prowadzone są zawsze z największym zaangażowaniem, a cała uwaga trenerów skupia się tylko i wyłącznie na podopiecznych. Ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe są niezwykle zróżnicowane, dlatego żadne zajęcia nie są nudne. Wysoka intensywność sprawia, że uczestnik zawsze ma poczucie dobrze wykonanej pracy, co jest idealną motywacją do kolejnych zajęć i jeszcze większego wysiłku. Atmosfera na treningu jest miła, przyjazna i serdeczna. Diana i Kamil to bardzo życzliwi i oddani swojej pasji trenerzy, więc ćwiczy się u nich z prawdziwą przyjemnością. Szczególną uwagę przywiązują do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń, co jest istotne zarówno dla bezpieczeństwa, jak i prawidłowego rozwoju sylwetki. Dopełnieniem programu zajęć jest odpowiednia dieta przygotowywana przez DIanę, specjalnie do potrzeb trenującego. Konsekwencja, dyscyplina i czujne oko trenerki-dietetyczki musi zaowocować sukcesem, chociaż to jedno z najtrudniejszych „ćwiczeń”. Moje, prawie 2-letnie doświadczenie w treningach z Kamilem i Dianą ( 2 x w tyg z Dianą i 1 x z Kamilem), plus właściwa dieta dały bardzo dobre efekty zdrowotne i wizualne;-) Szczerze polecam Dianę i Kamila tym wszystkim, którzy szukają profesjonalnych i kompetentnych trenerów, znakomitych warunków i przyjemnej atmosfery.
Sylwia Jankowska-Bąk

EFEKTYgwiazdki ocena
OFERTAgwiazdki ocena
JAKOŚĆ USŁUGgwiazdki ocena
PRZYSTĘPNOŚĆ CENgwiazdki ocena 4
OCENA OGÓLNAgwiazdki ocena


refi4liliana      Na zajęcia do Diany uczęszczam od ponad roku. Spotykamy sie zaledwie raz w tygodniu ale trening z nią dostarcza mi energii na cały tydzień-). Diana dopasowuje zajęcia do moich indywidualnych potrzeb i urozmaica je zawsze w taki sposób ze nigdy nie jest nudno, monotonnie czy tak samo. Co tydzień przygotowuje specjalny program do mojej sylwetki i kondycji co chyba najbardziej mi odpowiada. Dysponuje profesjonalnym sprzętem do ćwiczeń co rownież wpływa bardzo na ich jakość. Zwracam rownież uwagę na jej otwartość, komunikatywność i duży profesjonalizm zawodowy mimo młodego wieku-) . Razem z trenerem Kamilem tworzą naprawdę fajną atmosferę w swoim klubie. Polecam wszystkim tym, którzy szukają profesjonalnych trenerów osobistych i nie maja odwagi zrobić tego pierwszego kroku-) Ale uprzedzam…kto raz zacznie do nich przychodzić nie będzie mógł już przestać!!! Pozdrawiam ciepło-) Liliana G.

EFEKTYgwiazdki ocena
OFERTAgwiazdki ocena 4
JAKOŚĆ USŁUGgwiazdki ocena
PRZYSTĘPNOŚĆ CENgwiazdki ocena 4
OCENA OGÓLNAgwiazdki ocenaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarz do “REFERENCJE

  • Sylwia

    Przez kilka miesięcy współpracowałam z Dianą i muszę przyznać,że jestem zachwycona. Zdołała na tyle przekonać mnie do regularnej aktywności,że nawet wstawanie na zajęcia na godz.7:30 było czystą przyjemnością. Sam trening ciężki,ale zdecydowanie dopasowany do moich możliwości. Zmęczona, upocona, ale zawsze zadowolona z siebie i ze zdecydowanie większą motywacją! Diana jest rewelacyjnym trenerem, bardzo kompetentnym, poświęcającym całą swoją uwagę oraz wiedzę- co dla osoby początkującej takiej jak ja ma niezwykle duże znaczenie. Dodatkowo jest przesympatyczną, ciepłą osobą dzięki czemu trening staje się jeszcze przyjemniejszy. Z pewnością jeszcze tu wrócę!