TRENING


TRENER OSOBISTY JAKIEGO POTRZEBUJESZkamil bełz trener personalny, biceps - fabryka dobrej formy

   Dobry trener osobisty sprawi, że nawet najcięższe ćwiczenia fizyczne staną się przyjemnością. Jesteśmy trenerami z długoletnim doświadczeniem, które zdobywaliśmy podczas edukacji i kariery zawodowej. Aktualnie pracujemy głównie z klientami z Sopotu Gdyni i Gdańska, ale wciąż się rozwijamy i dokształcamy. Nieustanny rozwój jest dla nas ważny, dzięki czemu Twój indywidualny trening nigdy nie stanie się monotonny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dbamy o jego opinię. Posiadamy wszystkie cechy niezbędne dla dobrego trenera.


TRENING OSOBISTY

  • 90 minut intensywnego treningu
  • Trening  na Stadionie Leśnym< trzy sale do ćwiczeń, saunę, tartan lekkoatletyczny>
  • Dostosowanie planu treningowego,  do Twoich wymogów, formy i  możliwości czasowych
  • Motywacje do wysiłku, dbanie o poprawność i  bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń.
  • Nowe patenty na  kondycje, zdrowie, sylwetkę i humor
  • Szybkie efekty, lepszą formę, nowe ciało.
  • Przygotowanie planu treningowego w taki sposób, aby nie wkradła się w niego monotonia.
  • Rzetelną wiedzę dzięki, której będziemy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące ćwiczeń, odżywiania, spędzania czasu w sposób aktywny.


10359519_386131494910338_8031166479961373192_nPOPRAW OPINIĘ O SOBIE

     Piękna i smukła sylwetka dodaje pewności siebie, dlatego korzyści płynące z profesjonalnego treningu osobistego można mierzyć nie tylko w kilogramach. To przede wszystkim podwyższona samoocena, dzięki której świat będzie stał przed Tobą otworem. Cena wysiłku jaki włożysz w trening osobisty przełoży się na zmianę opinii o sobie. To doskonała droga do metamorfozy swojego życia.


ZMIANA ŻYCIA Z PROFESJONALNYM TRENEREM OSOBISTYM

     Naszym celem są długotrwałe efekty, dlatego chcemy zmienić wszystkie złe przyzwyczajenia naszych klientów. Zostaniemy Twoim profesjonalnym trenerem osobistym, biorącym pod uwagę Twoje preferencje i opinie. Ustalimy indywidualny plan, dzięki któremu skuteczność treningu będzie gwarantowana. Twoje życie zmieni się na lepsze przez zdecydowaną poprawę samopoczucia, a nawet polepszenie stanu zdrowia. Zmień swoją sylwetkę i podejście do życia już dziś odwiedzając Fabrykę Dobrej Formy! Nasza dogodna lokalizacja w Sopocie sprawia, że bez problemu dotrą do nas również klienci z Gdańska i Gdyni.


JAKI TRENING OSOBISTY WYBRAĆ

     Jaki trening osobisty wybrać, aby był skuteczny? Warto szukać opinii na temat dobrego trenera osobistego na forach internetowych. Czy zwróciłeś uwagę jakie ceny proponują profesjonalne kluby sportowe z Gdańska, Gdyni i Sopotu? Na pewno oba te czynniki wpłyną na Twoją decyzję. Oddając się w nasze ręce zyskujesz opiekę trenera osobistego w dobrej cenie.


TWÓJ PROFESJONALNY TRENING OSOBISTY W DOBREJ CENIE

     Gdy tradycyjne ćwiczenia w większej grupie lub samodzielny trening nie przynoszą pożądanych efektów, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy osobistego trenera personalnego. To najskuteczniejsza metoda osiągnięcia idealnej sylwetki nawet w krótkim czasie. Z naszą pomocą możesz liczyć na skuteczny trening, z wykorzystaniem nowoczesnych metod, pod okiem dobrego instruktora. W cenie otrzymasz opiekę profesjonalnego trenera oraz poradę dietetyka. Pomożemy Ci zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia i poprawimy Twoje samopoczucie. Skorzystaj z profesjonalnej opieki specjalistów, a my odmienimy Twój stosunek do aktywności fizycznej, tak jak zrobiliśmy to w przypadku wielu klientów z Gdańska, Sopotu i Gdyni.